laptop_windows

E-Şube

dvr

Matriks Veri Terminali

settings_system_daydream

Matriks Trader

devices

Java Trader

phone_iphone

Matriks Mobile

Matriks Mobile

Matriks Mobil Finans uygulamaları ile Türkiye ve Dünya finans piyasalarına akıllı telefonunuz ile kolayca erişebilirsiniz. Anlık fiyatlar, portföyünüz, detay bilgileri, grafikler ve Matriks Haber Merkezi tarafından Türk ve uluslararası haber ajanslarından alınarak derlenen finansal piyasalara ilişkin en son haberlere ve ekonomik takvime erişirken alım/satım işlemlerinizi  son derece hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. iPhone (iOS), İ Pad  ve Android platformlarında yer alan (Windows geliştirmeleri sürmektedir) MATRİKS MOBİL FİNANS uygulamalarımız 600 Bine yakın kullanıcıya hizmet vermektedir.

İnternet bağlantısı olan her alanda ulaşılabilen Matriks Mobil Finans uygulamalarını, kullanıcı dostu arayüzleri ile kolaylıkla kullanabileceksiniz. Uygulama içerisindeki özelleştirilebilir “sayfam” menüsü ile dilediğiniz sembolleri izleyebilir, “piyasalar” menüsü ile piyasanın genel durumu hakkında hızlıca bilgi almak için; BİST istatistikleri, Tahvil verileri, VIOP verileri, Döviz Parite ve Serbest Piyasa verileri, Euro Bond, Vadeli Piyasalar, Dünya Borsa Endeksleri ve TCMB verilerine ulaşabilirsiniz. “Portföy” menüsü ile aracı kurumunuzdaki hesabınıza erişebilir, portföy özeti, emir durumu gibi raporlar alırken yeni emirlerinizi iletebilirsiniz. Sembol “detay” ekranı ile her bir sembol için kullanıcı lisansına bağlı olmak üzere Aracı Kurum Dağılımı, Derinlik, Kademe Analizi, Takas işlemleri ve Sermaye artırımları ile detaylı istatistik verilerine, ilişkili haberlerine, özet grafiklerine erişebilirsiniz. Ekran Yatay çevrildiğinde detaylı grafiği görebilir, indikatör ve grafik seçimiyle analizlerinizi yapabilirsiniz.

App Store, GooglePlay ve AppWorld içerisindeki ekranın üst kısmında bulunan arama çubuğuna anahtar kelime olarak “Matriks” yazarak aratabilir ve çıkan arama sonuçlarında Matriks Mobil Finans uygulamasını cihazınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobile IOS Tanıtım Dökümanı

Mobile Android Tanıtım Dökümanı


İşletim Sistemi

IOS: Minimum OS Versiyon 4.3
Android: Minimum OS Versiyon 2.2
Java: Minimum OS Versiyon 4.1 (Blackberry 10 desteklenmiyor)

Sistem Gereksinimleri

IOS: 2.2 MB boş alan
Android: 1 MB boş alan


phone_iphone   Mobile IOS android   Mobile Android