laptop_windows

E-Şube

dvr

Matriks Veri Terminali

settings_system_daydream

Matriks Trader

devices

Java Trader

phone_iphone

Matriks Mobile

Java Trader

Matriks Java Trader, Türkiye sermaye piyasalarında alım-satıma konu olan tüm menkul kıymetlere ait fiyat bilgilerinin tek kademe ve 10 kademe derinlikli olarak yayınlandığı bir sermaye piyasası izleme programıdır.

Program Java tabanlı olup, herhangi bir yazılım yüklemeden piyasaları anlık olarak takip edebilmenize olanak sağlamaktadır. İnternet bağlantısı olan her alanda ulaşılabilen Matriks Trader; son derece hızlı, güvenilir ve kullanıcı için özel olarak tasarlanmış kullanım kolaylıklarına sahiptir.

Tüm sermaye piyasası verilerini izleyebileceğiniz kişisel ekranları kolaylıkla hazırlayabilir, aynı ekran üzerinde grafik, haber, döviz kotasyonları gibi bilgileri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Hisse senedi piyasası derinlik lisansını da içeren bu ürün ile bekleyen kademelerdeki emirleri görebilir, kademe analizi, Bilanço analizi ve takas analizi yapabilirsiniz.
Kullanma Kılavuzu


Donanım Gereksinimleri: Intel Xeon İşlemci 2.5+ 2 GB Ram 50 GB Harddisk 10000RPM+

Bant Genişliği: Ortalama kullanıcı başına 1.2 kbps bant genişliği kullanır.

Yazılım Gereksinimleri: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista İşletim Sistemi, Bilgisayarlarda Java Sun Virtual Machine ya da Microsoft Virtual Machine olma zorunluluğu.

Programı E-Şube içerisinden Matriks sekmesinden çalıştırabilirsiniz.
E-Şube Giriş