Finnet 2000 Plus Programı Aracı Kurum Sorumsuzluk Beyanı
reply

Finnet 2000 Plus, Borsa İstanbul’da işlem gören pay senetlerinin nabzını tutan uzman bir bilgi portalıdır. Finnet 2000 Plus ile hisse senetleri ve vadeli kontratlar için alım satım fiyatlarını, haberleri, borsa endeksleri takip edilebilir, temel ve teknik analiz yapılabilir.

Aracı Kurum Sorumsuzluk Beyanı

İşbu “Sorumsuzluk Beyanı” ve “Uyarı Notu”nda İntegral Yatırım Değerler A.Ş. “Aracı Kurum” olarak ifade edilecektir.

1. Aracı Kurum; uğranılan zararlar, kâr mahrumiyeti veya manevi zararlardan sorumlu olmayacaktır.

2. Aracı Kurum; Finnet 2000 Plus aracılığıyla piyasa verilerini ve değerlendirmeleri “genel yatırım tavsiyesi” kapsamında Yatırımcılar ile paylaşabilir. Ancak; bu bilgilerin Finnet 2000 Plus modülü tarafından hazırlandığı ve doğruluğunun ve tamlığının Aracı Kurum tarafından taahhüt edilmediği, genel nitelikte olduğu, herhangi bir yatırımcıyı yatırıma yönlendirme amacıyla verilmediği ve bu bilgilerin herhangi bir getiri sağlanması ve kaybın önlenmesi garantisi verilmediği bilinmelidir.

3. Aracı Kurum; işbu modüle veri sağlayıcı kuruluştan Yatırımcı’nın yararlanması için aktarılan verilerin gerek teknik olarak sakıncalı ve/veya yanıltıcı olarak ulaşmasından ve/veya Yatırımcıyı yanlış yönlendirmesinden sorumlu tutulamayacağı gibi, Yatırımcı’nın uğrayabileceği zarardan, Aracı Kurum ve buna bağlı olarak üçüncü kişiler nezdinde doğabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4. Aracı Kurum; modülde yaşanan/yaşanabilecek veri kesintilerinden, modüle aktarılması aşamasında meydana gelen/gelebilecek bozukluk veya bağlantı kurulamamasından dolayı ortaya çıkan herhangi bir kayıp ve diğer zararlardan Yatırımcı’ya karşı sorumlu olmayacaktır.

5. Aracı Kurum; Modül ile Yatırımcı’ya sunulan fiyat seviyelerinin anlık olarak yansıtılamamasından ve/veya piyasada oluşan fiyatlardan farklı olmasından Yatırımcı’ya karşı sorumlu değildir.

Uyarı Notu

Finnet 2000 Plus ile sunulan fiyatların, verilerin ve bilgilerin doğru olduğu garanti edilmemektedir.

Finnet 2000 Plus Modülü ile sunulan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım Danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle; burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

https://www.integralyatirim.com.tr/ ve https://www.borsaintegral.com/ sayfalarında yer alan her türlü piyasaya ait sayısal veri, hesaplayıcılar, fiyatlar, raporlar, araştırma, haber, görüşler ve tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla halka açık olarak hazırlanmış gösterge niteliğindedir. Bunların izinsiz kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz.