Müşteri Temsilciliği
reply

Müşteri Temsilcisi Kimdir?

EN İYİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ İLE BİREBİR ÇALIŞMAYI HAKKETTİĞİNİZİ BİLİYORUZ.

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. müşterileri, Bist yada Viop ücretsiz ve hesabının tutarına bakılmaksızın hesapları açıldığı andan itibaren kendilerine özel olarak tanımlanan tecrübeli müşteri temsilcileri ile birlikte çalışırlar. Müşteri temsilcilerimiz ilk andan itibaren sizi tanımaya ve ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır ve yatırım maceranız boyunca sizi bilgilendirir, yatırımlarınızda doğru yönde kararlar almanızı sağlar. Müşteri temsilcilerimiz alanında en iyi eğitimi almış, gerekli SPK yeterlilik lisanslarına sahip, tecrübeli ve en güncel piyasa verilerini sizlere anında ulaştırabilecek niteliklere sahiptir.

Müşteri Temsilcisi Kimdir?

BİZLERE İHTİYACINIZ OLDUĞU ANDA YANINIZDAYIZ

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. müşterileri, müşteri temsilcilerinin arkadaşça yaklaşımları ile yatırım süresi boyunca hiçbir zaman kendisini yalnız hissetmez. Müşteri temsilcilerimiz her bir müşterimizin farkını bilir ve her birini ayrı ayrı değerlendirerek ihtiyacının ne olduğunu belirler. Taşıdığı yatırım portföyünün yönünü etkileyecek olumlu-olumsuz her türlü haber akışını müşterisine en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışır. Teknik yada operasyonel tüm sorularını anında cevaplamaya çalışır.

Ayrıcalıklarımız

DİĞERLERİNDEN FARKIMIZ SİZİN İÇİN YARATTIĞIMIZ AYRICALIKLARDIR.

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. olarak sizler için alanında en iyi tecrübeye sahip profesyonelleri istihdam ediyoruz. Amacımız uzmanlarımızın enerjisi ile yatırım tercihlerinizde pozitif kararlar almanıza yardımcı olabilmektir. Teknik ve temel analizler, Borsa İstanbul’da işlem gören pay senetleri hakkında sizi ilgilendiren bütün haber akışını sizlerle paylaşıyoruz. Araştırma Departmanımız tarafından hazırlanan tüm rapor ve bültenleri sizlere anında ulaştırıyoruz. Yatırım ile ilgili eğitimlerden önerilere kadar her konuda size birebir yardımcı olmak içi uğraşıyoruz.

  • BİST ve VİOP’a hızlı ve güvenli bir şekilde doğrudan emir iletme

  • Analistlerimizden telefonla destek alma avantajı

  • Ücretsiz eğitimlere katılma imkanı

  • BİST ve VİOP işlemlerini tek platformdan gerçekleştirme

  • BİST ve VİOP analiz sayfalarında yer alan tüm raporlara ücretsiz erişim

  • Otomatik emir iletim modülleri ile işlem yapabilme

  • İnternete ulaşılan her yerden işlem yapabilme

  • Bilgi işlem desteği

  • Pay piyasalarında kredili işlem, açığa alım işlemleri yapabilme

Gerçek Yatırım Hesabı Oluşturun

Yatırım yapmanın ayrıcalığını özel avantajlarla yaşayın!

HESAP AÇ